SK UP Olomouc - Slavia Praha - volejbal 11.2.2011

Název

Popis

Sobotní zápas domácích volejbalistek skončil teprve v pátém setu po delším trápení s hostující Slávií. Začátek zápasu se rozjel velmi nadějně, když domácí vysokoškolačky s přehledem zakončily první dva sety s dostatečným náskokem 25:16 a 25:15. Obrat nastal ve třetí sadě, kdy se začaly objevovat chyby při podání i v obraně. Nedařily se ani bloky a jazýček pomyslných vah se přehupoval střídavě z jednoho celku na druhý. Ve stejném duchu probíhal i čvrtý a pátý set, kdy převahu získávala Slavie a domácí celek se váhavě dotahoval. S výsledkem 23:25 ve třetím i čvtrtém setu se hra přehoupla do dramatického závěru, kdy až do posledních minut nebylo jasné, kdo dnes bude favoritem. Štěstěna se krátce před koncem zápasu přeci jen usmála na celek domácích, který zvrátil náskok Slavie a zakončil pátou sadu výsledkem 17:15.